Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Uherskohradišťská nemocnice a.s.

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11147930738 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Znalost práce na PC - Excel, World, Internet. Komunikační schopnosti, spolehlivost, samosttanost, odolnost vůči stresu. Ochota vyhledávat a studovat nové informace. Organizační schopnosti, schopnost vést menší kolektiv. Znalost účetnictví-skladové hospodářství, objednávky, evidence zásob. ŘP sk.B, potravinářský průkaz. Vedení skladového hospodářství, objednávání zboží, zpracování dat, sjednávání zakázek-rautů, akcí, nabídek. Znalost hygienických předpisů a HACCP výhodou. PP na 1 rok s možností prodloužení. Možnost vzdělávání a osobního růstu. Zajímave finanční ohodnocení a zaměstananecké benefity. Přihláška musí obsahovat: Strukturovaný životopis, vč. informace o dosavadní praxi. Fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání. Souhlas s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů. Přihlášku včetně požadovaných dokladů s uvedením pozice zasílejte do 31.7.2016 elektronickou poštou na e-mail nebo na adresu Uherskohradišťské nemocnice. Obálku označte ,,prodavač/ka-vedoucí´´

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail