Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovník oddělení vývoje a legislativy

referenční číslo: 12696 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte technické vzdělání a věříte si při komunikaci v angličtině? Chcete být součástí vývojového týmu a podílet se na testech nových produktů? Nemáte problém s administrativní stránkou projektů? Pak na pozici PRACOVNÍK ODDĚLENÍ VÝVOJE a LEGISLATIVY v jižní části Jihomoravského kraje hledáme právě Vás

Silná nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PRACOVNÍK ODDĚLENÍ VÝVOJE a LEGISLATIVY

Náplň práce

  • hodnocení a certifikace nových produktů
  • uvádění nových produktů na trh
  • legislativní zaštítění nových výrobků
  • příprava podkladů a spolupráce s úřady
  • komunikace s vývojem, účast na testování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi ve strojírenství (vývoj, inženýrství…)
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni nutností
  • schopnost orientace v legislativě
  • znalost technické dokumentace

Nabízíme:

  • práci v moderním prostředí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, dny dovolené navíc
  • příspěvky na stravování a dojíždění
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • finanční bonusy, možnost osobního růstu
  • místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha