Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ATIV PLUS s.r.o

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11566110736 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Požadujeme: Spolehlivost, poctivost, pracovitost, zodpovědnost, samostatnost, vstřícný přístup k zákazníkům, slušné a příjemné vystupování, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: práci na plný úvazek v obchodě s oděvy a obuvi, přejímka a kontrola zboží, etiketování a vybalování zboží, vytváření objednávek, práce na pokladně, aranžování zboží.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení 15.000Kč + příplatky za sobotu (500 Kč) a za neděli (1000 Kč) + další motivační benefity např. výrazná sleva na veškerý sortiment, práci v příjemném kolektivu, zaškolení přímo na prodejně, zázemí stabilní a prosperující společnosti. Nástup ihned!
Místo výkonu práce: Centrum Móda Domažlice.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ATIV PLUS s.r.o, Jana Kalčíková, centrummoda@centrum.cz, +420 774 436 970