Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Heatex Czech Republic s.r.o.

Inženýři elektrotechnici a energetici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10912370797 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce Červený Kříž 282.
Náplň práce:
• Globálně rozvíjet a udržovat dokumentace a software pro výrobní linky, včetně bezpečnostních systémů
• Údržba stávajících a podílení se na nových návrzích pro automatizaci výrobních linek
• Instalace výrobních linek a jejich uvedení do provozu, konstrukční specifikace a další dokumenty vztahující se k výrobním zařízením
• Technická asistence při potížích zařízení a schopnost provádět systémové testy
• Modernizovat stávající zařízení dle LEAN metodologie (se zaměřením na minimalizaci odpadu a efektivitu pracovníků, snížování zásob a zvyšování produktivity práce)
• Častá spolupráce na projektech s jednotlivými odděleními mateřské společnosti ve Švédsku.
Požadované zkušenosti a dovednosti:
• Bakalářské nebo magisterské vzdělání v oboru automatizační techniky, pokud možno se zaměřením na oblast energetiky.
• Práce se směrnicemi strojů a normami CE.
• Strukturované a dobře organizované dovednosti a zkušenosti s vedením projektů.
• Vysoká orientace na cíl se schopností identifikovat zlepšení.
• Kreativní osobnost s analytickými schopnostmi a velkým zájmem o techniku.
• Dobré komunikační schopnosti a týmového ducha.
• Komunikativní angličtina slovem i písmem (denní komunikace s mateřskou společností).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha