Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí skladu (-kmb-)

referenční číslo: 70D75029 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

  • vedení oddělení - řízení a organizace provozu skladu tak, aby bylo efektivně zabezpečeno přijímání, skladování, třídění, balení, nakládání a expedování výrobků k zákazníkovi a do výroby
  • vybírání vhodného přepravce dle směrnic společnosti s oddělením nákupu a material managerem
  • zpracovávání a vedení logistických projektů pro snížení skladových zásob a zefektivnění toku materiálu
  • zodpovědnost za rychlou a kvalitní přepravu zásilek
  • zodpovědnost za správné a funkční systémové zpracování pohybu materiálu po závodě a mimo něj
  • spolupráce s přepravci, celním úřadem, státní správou a deklarantskou firmou při exportu a importu do a ze zemí EU a ostatních zemí
  • spolupráce s ostatními útvary závodu za splnění zakázek včas a kvalitně
  • spolupráce s dalšími logisty po celém světě za účelem plynulého materiálového toku
  • zodpovědnost za dodržování BOZP, PO ve skladových prostorách
  • zodpovědnost za personál a veškerá skladová oddělení
  • koordinace objednávek pro údržbu a chod skladového hospodářství

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost skladových logistických procesů
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • praxe v oboru podmínkou 3 roky
  • znalost celní problematiky
  • orientace v technologickém vybavení skladu

Nabízíme

  • zázemí dlouhodobě stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • neustálý rozvoj a vzdělávání (jazykové kurzy, školení v ČR i v zahraničí)
  • 13. plat dle hospodářských výsledků
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (stravenky, dny dovolené navíc, příspěvek na sportovní aktivity)
  • nástup dohodou

Místo pracoviště: okr. Břeclav

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: vedoucí/manažer skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita