Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Moravia Systems a.s.

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11152330755 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu: Vinohradská 1511/230, 10000 Praha 10
Kontakt: Jandásková Lenka, tel.: 606 344 617 (8-15 hod), e-mail: zivotopis@mtsystems.cz

Náplň práce:
-textové a grafické práce související s propagací firmy (návrhy inzerce, letáků, katalogů, formulářů, prezentací a bannerů pro web i pro tisk)
-plánování, tvorba a realizace reklamních kampaní
-administrace firemních webových stránek
-správa databáze firemních kontaktů
-asistence při organizaci firemních PR akcí

Požadujeme:
-vynikající znalost českého jazyka a schopnost kvalitně pracovat s českým textem
-pokročilou znalost anglického jazyka
-znalost MS Excel, Word a PowerPoint
-znalost produktů Adobe CC (Illustrator, Photoshop, InDesign)
-základní znalost předtiskové přípravy a typografických pravidel
-spolehlivost, systematičnost a pečlivost
-samostatnost při plnění zadaných úkolů
-logické myšlení a organizační schopnosti
-trestní bezúhonnost
-znalost ruského jazyka výhodou
-HTML, CSS a základní znalost SEO výhodou

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, sociální fond, penzijní připojištění aj.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha