Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Právník univerzity (úvazek 1,0)

referenční číslo: 36614 | aktuálnost: 6. 1. 2017

Kvestorka Mendelovy univerzity v Brně
vyhlašuje výběrové řízení k obsazení místa

• právník univerzity (úvazek 1,0)

Náplň práce:

příprava, tvorba a kontrola smluvních dokumentů, odborná spolupráce s pracovišti univerzity, odborné poradenství, jednání se soudy, exekutory, rozhodci, bankovními ústavy, případně s advokátními kancelářemi, vedení právní agendy a právní korespondence.

Požadavky na uchazeče:

vysokoškolské vzdělání právního zaměření, minimálně 3 roky odborné praxe v oblasti výkonu činnosti právníka; právní praxe v oblasti projektového řízení, zadávání veřejných zakázek a zkušenosti s výkonem obdobné činnosti na veřejné vysoké škole je výhodou.
Vynikající komunikační, organizační, prezentační a vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, samostatnost a časová flexibilita, dobrá uživatelská znalost práce na PC, aktivní znalost AJ je výhodou.

Předpokládaný nástup: dle dohody, nejpozději 1. 4. 2017.

Nabízíme:

zodpovědnou a nestereotypní práci, zázemí instituce univerzitního typu, možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.

Písemné přihlášky s motivačním dopisem, strukturovaným životopisem a dokladem o vzdělání přijímá Oddělení personální a sociální, rektorát Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno, a to do 19. 1. 2017. Přílohy přihlášky zaslané v elektronické podobě se uchazečům, kteří nepostoupili do užšího výběru, případně nebyli v užším výběru vybráni k přijetí, se nevrací.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Nataša Buriánová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: ci18@kariera.eu