Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Seřizovač s VZV-23-28 tis.-Veverská Bítýška

(referenční číslo: 3-19-217369/JD)

Máte zájem o stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě/skladě? Jste ochotni pracovat v NEPŘETRŽITÉM provozu? Je pro Vás zajímavá lokalita Veverská Bítýška (20 km severozápadně od Brna dostupná dobře na všechny směny)?

Náplň práce:

  • obsluha výrobních strojů, provádění drobných oprav
  • odpovědnost za kvalitu vyráběného materiálu
  • vyplňování výrobní dokumentace apod.

Rozpis směn: 2 dny denní - 2 dny noční - 4 dny volno

Požadujeme:

  • zkušenost s VZV (platnost papírů lze obnovit)
  • absolvování SŠ a SOU technického zaměření
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • technické myšlení
  • spolehlivost, aktivní přístup

Nabízíme:

Benefity:

  • příspěvek na dopravu
  • navýšení mzdy po zkušební době o 10%
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování 55%
  • práce ve zcela čisté výrobě

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání