Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog pro farmacii

referenční číslo: 11532 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Jste spolehliví a samostatní? Máte zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby a hledáte novou pracovní výzvu? Mluvíte anglicky a rádi byste jazyk uplatnili ve své práci? Chcete být součástí týmu profesionálů, kteří svojí práci rozumí?

Ano? Potom není na co čekat - napište nám Máme pro Vás přesně to, co hledáte Perspektivní mezinárodní farmaceutická společnost, která nabízí příjemné prostředí a moderní vybavení, rozšiřuje svůj tým a hledá právě Vás na pozici:

TECHNOLOG pro FARMACII (30-50.000,-Kč)

Náplň práce

  • optimalizace výroby a zařízení dle GMP
  • hodnocení a analýza rizik ve výrobě
  • implementace nových výrobních technologií
  • zodpovědnost za správnost odborné dokumentace
  • validace postupů a řešení odchylek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor organická chemie/farmacie
  • zkušenosti z farmaceutické či chemické výroby
  • znalost práce v režimu GMP
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • pečlivost a týmového ducha

Nabízíme:

  • příjemný pracovní kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvky na pojištění
  • bonusy při životních jubileích
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha