Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AmRest s.r.o.

Číšníci a servírky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11368410768 | aktuálnost: 20. 12. 2016

ZŠ, vhodné pro absolventy, požadujeme čistý rejstřík, platný potravinářský průkaz, pracovitost, loajalita, pozitivní energie, osobnostní předpoklady pro práci s lidmi, jedná se o práci v restauračním zařízení KFC. Mzda: od 82 Kč/hod., směny: ranní, odpolední, mezisměny, pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup: ihned, pracoviště: U Fortny 49/10, Opava, nabízíme slevy na firemní produkty KFC, možnost plánování směn, příspěvek na stravu. KO: Bek David, tel.: 602 278 889 (po-pá: 9:00 - 18:00 hod.), e-mail: david.bek@amrest.eu. Osobní schůzku doporučujeme předem telefonicky domluvit. V případě zájmu zašlete životopis na david.bek@amrest.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 82 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

AmRest s.r.o., David Bek, david.bek@amrest.eu, +420 602 278 889

Odpovědět na inzerát