Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Plánovač výroby s angličtinou

referenční číslo: 9491 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Vyznáte se v plánování výroby a logistice? Hledáte místo u zajímavé nadnárodní společnosti? Zajímá Vás automotive? Neváhejte reagovat

Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí v oblasti plastové výroby, hledá do svých řad kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ VÝROBY s ANGLIČTINOU (25 – 40 000,-)

Náplň práce

zodpovědnost za zpracování zakázky a zaplánování do výroby
podílení se na určování priorit v zakázkách
zadávání na kooperace
návrhy na optimalizaci procesu
kontrola plnění termínů zakázky
spolupráce na nových projektech
komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:

SŠ/VŠ – technické
praxe s plánováním výroby
angličtina na komunikativní úrovni
analytické a systémové myšlení
znalosti v oblasti štíhlé výroby
organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

odpovídající finanční ohodnocení
možnost dalšího vzdělávání
závodní stravování
místo výkonu práce: Olomoucko

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha