Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista zahraničních akcí

referenční číslo: 12638 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Jste člověk, který miluje organizování a zařizování akcí? Nechcete sedět jen sedět v kanceláři, ale také cestovat po celém světě? Rozumíte si se sociálními sítěmi? Pak hledáme právě Vás

Náplň práce

  • Vymýšlení konceptů zahraničních akcí včetně jejich plánování
  • Organizování zahraniční akcí, koordinování akcí v den konání
  • Kreativní řešení nenadálých situací
  • Správa sociálních sítí
  • Koordinace činností dalšího personálu (hostesky, servírky apod.)

Požadujeme:

  • Zkušenosti s organizováním (nejlépe zahraničních akcí)
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Hlavu plnou nápadů
  • Ochotu být stále na telefonu
  • Smysl pro detail

Nabízíme:

  • Samostatnou a kreativní práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Cestování do destinací po celém světě
  • Práci formou home office
  • Flexibilní pracovní dobu

Region: Česká republika

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha