Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fond dalšího vzdělávání

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11185860745 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Místo výkonu práce: Pracoviště pro Moravskoslezský kraj v Ostravě, Regionální kancelář FDV
Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova@fdv.mpsv.cz
(Poradce pro integraci pro účely realizace projektu "Podpora začleňování cizích státních příslušníků na trh práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002746).
Projekt Podpora začleňování cizích státních příslušníků na trh práce je zaměřen na cizí státní příslušníky (ze třetích zemí i z Evropské unie), kteří díky individuálnímu poradenství a vzdělávacím aktivitám zvýší své šance na českém trhu práce. Projekt si zároveň klade za cíl zmírnit bariéry, jež cizince při hledání zaměstnání mohou limitovat.)
Co od Vás očekáváme:
SŠ nebo VŠ vzdělání humanitního zaměření (sociální práce, sociální pedagogika, psychologie, andragogika, pedagogika, výchovné poradenství apod.)
Zkušenosti s kariérovým poradenstvím, znalosti metod práce a postupů při začleňování osob na trhu práce
Prokazatelnou poradenskou praxi, u SŠ min. 5 let, u VŠ min. 2 roky souvislé poradenské praxe - praxe musí být realizována nejdéle v posledních 5 letech
Znalost sítě sociálních a dalších podpůrných služeb určených pro cizí státní příslušníky v ČR a v příslušném regionu
Znalost problematiky síťování sociálních a dalších návazných služeb
Zkušenosti s prací s cizími státními příslušníky
Znalost minimálně jednoho cizího jazyka na úrovni C1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky
Znalost dalších jazyků výhodou
Vstřícné vystupování, dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
Spolehlivost, samostatnost, loajalita
Zodpovědný a proaktivní přístup
Uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
Občanskou bezúhonnost
Výhodou:
Zkušenosti s administrací projektů z ESF
Řidičský průkaz skupiny B
Co budete dělat:
Poskytovat individuální poradenství klientům - cizím státním příslušníkům (dle zákona o pobytu cizinců na území České republiky, tedy vč. občanů EU), a to se zaměřením na profesní uplatnění
Působit budete na území celého Moravskoslezského kraje, nejčastěji v Ostravě
Spolupracovat na metodickém nastavení poradenského procesu s cílovou skupinou cizích státních příslušníků
Spolupracovat s ÚP ČR při zajišťování poradenských služeb i při náboru cílové skupiny do projektových aktivit
Spolupracovat s metodikem pro poradenství a s interkulturními pracovníky v rámci projektu
Nastavovat kvalitativní požadavky na komunitní/sociální tlumočníky
Spolupracovat a zajišťovat síťování s neziskovým sektorem
Propojovat jednotlivé aktivity v projektu ve smysluplné návaznosti na potřeby klienta
Zařazovat klienty do vzdělávacích kurzů finanční a občanské gramotnosti a měkkých dovedností, spolupracovat s lektory kurzů
Sledovat trh práce a služeb zaměstnanosti v daném regionu
Co Vám nabízíme:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu trvání projektu
Poloviční pracovní úvazek
Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU a možnost podílet se na systémovém nastavování poradenské práce s cizími státními příslušníky při ÚP ČR
Metodické vedení a supervizi
Práci v příjemném kolektivu
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Indispoziční volno
Příspěvek na stravné (stravenky)
Přihlášku do výběrového řízení ob

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha