Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Strojní inženýr

referenční číslo: 36393 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Pro našeho klienta, českou těžební společností s dlouhou tradicí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýr

Náplň práce:
-řízení strojírenské výroby a oprav zařízení
-návrh, vývoj a provedení nových zařízení
-příprava a výroba modifikací a zlepšení vybavení
-práce s CMMS softwarem Patriot
-řízení a záznam údržby zařízení
-vedení záznamů o pohybu zařízení
-zpracování tendrových dokumentací a příprava zakázek výroby
-příprava dokumentace zařízení
-příprava a řízení investičních zakázek
-komunikace se zákazníky
-zajištění administrativy oddělení

Požadujeme:
-VŠ vzdělání strojního zaměření a nevadí, pokud zatím nemáte velkou praxi
-vhodné pro absolventa
-velmi dobrá znalost práce s MS Office
-dobrá uživatelská znalost práce s CAD softwary
-středně pokročilá znalost angličtiny (minimálně na úrovni B1)
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
-motivující mzdové ohodnocení
-nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
-podpora odborného i jazykového vzdělávání
-moderní pracovní prostředí
-zázemí a stabilita silné skupiny společností
-hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následně na dobu neručitou

Termín nástupu: dohodou
Místo pracoviště: okres Hodonín

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a AJ na email kariera04@karierasro.cz a uveďte značku 36939 / ABR / Strojní inženýr.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha