Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11346260721 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Nástup ihned nebo dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kubíčková tel.: 582 402 429 (v době 7:00-15:30 hod.). Náplň práce: ovládání VZV a paletového vozíku, vychystávání zboží, příprava materiálu, skládání a nakládání zboží na dopravní prostředky, zaskladňování a vyskladňování dílů. Požadujeme: SOU technického směru, SŠ technického směru, průkaz VZV (není podmínkou), základní znalost práce s PC, aktivní týmová spolupráce na pracovišti, spolehlivost a flexibilita, dobrý zdravotní stav, pečlivost a chuť do práce. Nabízíme: týden dovolené navíc + příplatek za dovolenou, závodní stravování, příspěvky na stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, přesčasové příplatky, směnné příplatky. Pracoviště: Olšany u Prostějova č.p. 19

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 80 - 85 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o., Hana Kubíčková, +420 582 402 429

Odpovědět na inzerát