Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Projektový manažer – elektro

referenční číslo: 12330 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Jsi absolventem VŠ v oboru elektro? Chceš stát u zrodu nových technologií, které se budou využívat v automobilech nové generace? Rád bys pracoval v dynamicky se rozvíjející firmě, která si váží svých zaměstnanců?

Tak se chop této příležitosti a pošli mi svůj životopis

Společnost zabývající se zajímavými projekty v oblasti automotive, hledá do svého týmu šikovného člověka na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER – ELEKTRO (od 27.000,- Kč)

Náplň práce

  • Koordinace projektů
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s partnery
  • Tvorba reportů
  • Spolupráce ve vývoji či testování
  • Zodpovědnost za kvalitu a správnost produktu

Požadujeme:

  • VOŠ, VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro auta a jejich elektroniku
  • Umění komunikovat a řešit problémy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí dynamické společnosti
  • Profesní i osobnostní růst
  • Moderní pracoviště
  • Mladý pracovní kolektiv
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha