Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Operátor CAD / Praha

referenční číslo: 36360 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Pro našeho klienta, společnost specializovanou na projektování, provádění a validaci a servis technických zařízení pro čisté prostory především v GMP provedení pro farmaceutický průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici OPERÁTOR CAD / ABR.

Popis práce:
- zpracování projektů v AutoCAD dle zadání projektanta

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- znalost práce v programu AutoCAD a Excel nutností
- znalost AJ nebo NJ vítána
- řidičský průkaz skupiny B
- schopnost týmové práce
- analytické myšlení

Nabízíme:
- stabilní pracovní pozici v zavedené společnosti
- práci na trvalý pracovní poměr
- práci vhodnou i pro absolventy
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, mobilní telefon, notebook)

Termín nástupu: dohodou
Pracoviště: Opava


Pokud vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email kariera05@karierasro.cz a uvádějte název pozice a značku 2841 /SN .

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2017. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail