Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Správce sítě

referenční číslo: 6FDBB2F7 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Pro našeho klienta, společnost zabývající se provozem informačního systému základních registrů, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Správce sítě.

Náplň práce:

• zajišťování chodu a správnosti fungování počítačových aplikací sloužících k činnosti Správy základních registrů
• Provádění správy HW a SW vybavení pro potřeby Správy základních registrů, instalování SW aplikace, vedení jejich evidenci,
• Zjišťování funkčnosti počítačových aplikací provozovaných v lokální síti Správy základních registrů
• Spolupráce na projektech SZR
• Zajišťování podpory uživatelů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání, nebo vyšší odborné vzdělání technického směru
• Znalost OS Windows, Microsoft Office 2013
• Zkušenost s architekturou klient – server
• Základní znalosti o AD
• Základní praxe se správou HW a SW
• Znalost principů síťové komunikace
• Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
• Ochota učit se nové věci
• Týmový hráč
• Pečlivost, spolehlivost, upřímnost
• Vysoké pracovní nasazení, flexibilita, serióznost

Výhodou:
• Pokročilá znalost: Windows OS (Windows 7, Windows8), Microsoft Office 2013
• Znalost: Windows Server (2008 R2, 2012 R2)
• Základní znalost virtualizačních platforem VMware, Hyper-V
• Spolupráce s externími dodavateli informačních technologií a služeb
• Znalost MS domény – Active Directory, Eternet, DHCP, DNS
• Znalost síťové problematiky TCP/IP
• Základní znalost produktů rodiny Microsoft Systém Center (Systém center Operation Manager, Systém center Virtul Machine Manager)
• Zkušenost s uživatelskou podporou
• Fungování v rámci projektového týmu
• Aktivní řidič s řidičským průkazem skupiny B

Nabízíme:
• Práci na DPČ
• Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
• Moderně vybavené a dopravně dostupné pracoviště
• Služební PC, mobilní telefon
• Termín nástupu: září – říjen 2016
• Místo výkonu práce: Praha
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha