Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Montážní dělník - odd. baterek

(referenční číslo: 8-21-209322/JD)

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST ZEJMÉNA pro ŽENY

Z důvodu zavedení druhé výrobní linky na kompletaci baterek hledáme zručné MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY/DĚLNICE, kteří posílí náš tým.

Jedná se o postupné sestavení vnitřku baterií, včetně pájení, drátkování, testování, vizuální kontrolu a balení. Pracovníci se na jednotlivých pozicích postupně prostřídávají. Pracuje se v čistém klimatizovaném prostředí s možností střídání pozic v sedě a ve stoje.

3 směnný provoz (7,5 hod./den)

Požadujeme:

Pro tuto práci potřebujete:

  • manuální zručnost (jedná se o jemnou kompletaci)
  • spolehlivost (100% docházka)
  • pracovní nasazení (plnění normy)
  • schopnost práce na 3 směny bez omezení

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování/stravenky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 14 000 - 15 000 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání