Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Závodní lékař

referenční číslo: 12721 | aktuálnost: 10. 12. 2016

Působíte nyní na pozici Všeobecného praktického lékaře? Máte prostor působit na více pracovištích a hledáte zajímavou příležitost? Rádi byste pracovali pro spolehlivého zaměstnavatele, který si Vás dokáže adekvátně cenit?

Potom nám napište, máme pro Vás pracovní příležitost ZÁVODNÍ LÉKAŘ Spolupráce je možná i na zkrácený úvazek

ZÁVODNÍ LÉKAŘ

Náplň práce

  • preventivní prohlídky a posuzování zdravotní způsobilosti
  • hodnocení vlivu prostředí na zdraví zaměstnanců
  • školení zaměstnanců na poskytování první pomoci
  • podpora ochrany zdraví při práci

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
  • ochotu pracovat ve výrobním závodě jako lékař pracovně-lékařských služeb

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráci na IČO
  • možnost zkráceného úvazku
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj, okres Tábor

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha