Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrotechnický inženýr - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 6FB6FE32 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Společnost zabývající se montáží, výrobou a servisem strojů na vyfukování plastů hledá do svého týmu zkušeného Elektrotechnického inženýra – vhodné pro absolventy

Náplň práce

• vytváření pracovních instrukčních listů a schémat, zapojení elektrických rozvodů,
• vytváření, úprava a zlepšení stavu elektronických obvodů a kontrolních systémů
• přímá komunikace se zákazníkem
• příprava technických nabídek + podpora, administrativa
• design, vývoj, rozvržení, testování a řešení problémů týkajících se elektronických obvodů a kontrolních systémů

Požadujeme

• SŠ elektrotechnického zaměření
• vhodné pro absolventy
• ANJ, NJ znalost = výhoda
• vyhláška 50/1978 Sb. Min. § 6

Nabízíme

• čisté moderní prostředí
• špičkové technologie
• zahraniční stáže
• kariérní růst
• smlouvu na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• oběd za 20 Kč
• mzda od 30.000- 65.000 Kč/měsíc
• 13. plat
• pracoviště: Polička

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Polička

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy