Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Manažer projektu - Hradec Králové - velmi zajímavé

referenční číslo: 6F90216A | aktuálnost: 27. 7. 2016

Profil firmy:
Centrum pro regionální rozvoj České republiky (CRR ČR), státní příspěvková organizace se sídlem v Praze, zprostředkující subjekt pro programy spolufinancované Evropskou unií, nositel certifikátu ISO 9001:2009 (http:www.crr.cz) hledá pracovníka do Odboru územní administrace programů, Oddělení pro Královéhradecký kraj na pozici manažer projektu.

Náplň práce:
- účast na administraci projektů v Integrovaném regionálním operačním programu pro období 2014-2020
- hodnocení projektů při příjmu projektové žádosti
- příprava podkladů pro vydání právního aktu, po kontrolu v době realizace a době udržitelnosti v projektech spolufinancovaných z prostředků Evropské unie
- poskytování poradenské a konzultační činnosti v rámci operačního programu žadatelům a příjemcům dotace po věcné a finanční stránce v době po předložení projektu
- posuzování přijatelnosti a formálních náležitostí projektových žádostí
- provádění věcného hodnocení projektu, vypracování ex-ante, interim a ex-post analýzy rizik, přijímání žádostí o změnu v projektech a příprava podkladů pro změny.
- příprava plánů kontrol a provádění kontrol na místě realizace projektu
- přijímání a administrace zpráv z realizace projektu, zpráv o udržitelnosti projektu, práce s IS a zadávání dat
- komunikace s externími partnery, účast na kontrolách a auditech, spolupráce na metodické podpoře programu, kontrola veřejných zakázek a návrh sankcí v souladu s programovou dokumentací

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v bakalářském nebo magisterském programu; v příp. SŠ nutno nahradit vzdělání vysoce relevantní praxí v oboru v min. délce trvání 5 a více let
- znalost projektového řízení a alespoň základních principů financování ze SF EU
- dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), výborná znalost MS Excel
- organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, administrativní zdatnost
- trestní bezúhonnost
- nástup v říjnu 2016 nebo dle dohody dříve

Výhodou:
- praxe v přípravě a řízení projektů, znalost principů fungování strukturálních fondů EU
- orientace v zákoně o veřejných zakázkách
- znalost AJ
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou na dva roky jako zástup za mateřskou dovolenou státního zaměstnance na plný pracovní úvazek
- pracoviště v Hradci Králové
- zajímavou práci v prestižní státní agentuře pro programy EU
- pět týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
- platové zařazení dle tabulek platných pro st. přísp. org. (příloha č. 1 k NV 564/2006 Sb.; 12. pl. tř.)

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení stvrzujete, že si nejste vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházíte, znamenaly střet zájmu.

Zasláním životopisu (přihlášky) do výběrového řízení udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte do 21. 7. 2016 kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Státní, veřejná správa, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha