Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní ve velkoobchodu v Karlových Varech. Náplní Vaší práce bude práce se zbožím, komunikace se zákazníky, práce na pokladně. Práce je ve 2 – směnném provozu, a velkou výhodou je možnost volby směn. Brigáda je tak vhodná téměř pro každého - studenty, maminky/tatínky na rodičovské dovolené, vitální důchodce i uchazeče z evidence úřadu práce. Nástup je možný IHNED!

Pokladní ve velkoobchodu - možnost volby směn - 90 Kč/hod.

referenční číslo: 5477 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici pokladní ve velkoobchodu v Karlových Varech. Náplní Vaší práce bude práce se zbožím, komunikace se zákazníky, práce na pokladně. Práce je ve 2 – směnném provozu, a velkou výhodou je možnost volby směn. Brigáda je tak vhodná téměř pro každého - studenty, maminky/tatínky na rodičovské dovolené, vitální důchodce i uchazeče z evidence úřadu práce. Nástup je možný IHNED

Požadujeme:

- plnoletost
- potravinářský průkaz
- časovou flexibilitu, samostatnost, dobrý zdravotní stav, chuť pracovat

Nabízíme:

- možnost dlouhodobé spolupráce
- mzdu 90 Kč/hod.
- možnost volby z ranních či odpoledních směn
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Karlovy Vary

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail