Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí provozovny

referenční číslo: 6F511723 | aktuálnost: 06.02.2017

Rašelina zahradní centrum s.r.o.

Rašelina zahradní centra s.r.o. provozuje maloobchodní síť zahradních center Jičín, Plzeň, Přeštice, Soběslav a Údlice. Naší filosofií není kopírovat pracovní prostředí nadnárodních řetězců. K našim zaměstnancům se chováme korektně a snažíme se jim vytvořit příjemné pracovní prostředí. Pro připravované otevření dalších prodejen na území CR hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce

Zodpovědnost Vedoucí prodejny je odpovědný/á za řádný chod svěřené provozovny s ohledem na dodržování všech zákonných i interních předpisů, včetně personálního vedení podřízených pracovníků. Je odpovědný za dodržování přítomnosti a vystavení předepsaného sortimentu a návrhy na jeho optimalizaci, řízení MOC a z nich plynoucí plánované obchodní marže/rabatu. Nedílnou součástí je i zodpovědnost za dosahování definovaných maloobchodní obratů v daném fiskálním roce. Základní povinnosti • Komunikace s dodavateli, • Implementace a řízení aktivit souvisejících s prodejem zahradnického sortimentu vedoucích k plnění obratových a maržových cílů stanovených vedením společnosti, • Zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování firemních standardů, • Implementace postupů, směrnic definovaných vedením společnosti • Vedení a odpovědnost za skladové hospodářství provozovny včetně jeho pravidelné inventarizace, • Vedení pokladny, • Pravidelný reporting vedení společnosti, • Zpracovává mzdové podklady pro personální oddělení Rašelina zahradní centrum s.r.o.

Požadujeme

• Středoškolské/vysokoškolské vzdělání
• Zájem a orientace v oboru
• Minimálně 5 let praxe ve vedoucí pozici,
• Prokazatelné obchodní úspěchy a výsledky,
• Motivovaná a strukturovaná osobnost s touhou po dosažení výsledku,
• Dobré mezilidské a komunikační schopnosti,
• Psychicky odolný, asertivní,
• Vynikající schopnost řešení problémů a vedení
• Týmový duch a touha po úspěchu
• Znalost programů MS Office a účetního SW Premier (není podmínkou)
• Znalost a orientace v HR procesech a Zákoníku práce

Nabízíme

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Stravenky
• 20 dní dovolené
• Motivační mzda a bonusový systém odměn
• Přátelský kolektiv pro které je zahrada nejen povoláním, ale i koníčkem
• Pravidelné firemní vzdělávání
• Práce v prosperující a perspektivní firmě
• Možnost zvýhodněného nákupu zboží

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: vedoucí/manažer prodejny

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita