Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fremach Morava, s.r.o.

Strojní inženýři přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11234770764 | aktuálnost: 8. 9. 2016

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- NÁPLŇ PRÁCE: Stanoví plán pravidelné preventivní údržby nových nástrojů a forem, aby byl zajištěn jejich plynulý chod a jejich 100% -ní funkčnost, při dodržování optimálních nákladů, Podílí se na návrzích konstrukčních změn a úprav nástrojů, forem a přípravků podle požadavků výroby, zákazníka a nových projektů, Získává cenové nabídky od dodavatelů na realizaci požadovaných úprav a změn od zákazníků, Schvaluje vylepšení a změny ve stávajících nástrojích, formách a přípravků a navrhuje údržbu a generální opravy s cílem zajistit účinnost a plynulost výroby, Spolupracuje při zavádění nových forem do výroby - posuzuje jejich stav, použitelnost, potřebné opravy, Vyhledává potencionální dodavatele úprav a modifikací forem, Účastní se zkoušek nových forem a nástrojů i zkoušek modifikovaných forem a nástrojů, Spolupracuje s dodavateli při hledání optimálního technického řešení, V případě že byl pověřen, odpovídá za dodržování časových plánů dodavatelů forem a časových plánů úprav forem, Odsouhlasí s vedoucím projektu koncepci a konstrukci nástrojů, forem a přípravků tak, aby byly zajištěny požadavky zákazníka, kvalita a efektivnost daného projektu, Provádí dozor na pracovištích, kontroluje dodržování technologických postupů, Reportuje a vyhodnocuje stav a výsledky nadřízenému, Dbá na dodržování zásad EMS, dodržuje zásady normy TS ISO / TS 16949:2002, Dbá na efektivní hospodaření se svěřeným strojovým parkem, pracovními prostředky, surovinami a materiálem, tak aby byla dosahována optimální produktivita práce
- POŽADAVKY: VŠ vzdělání technického/ strojírenského směru, výborná znalost angličtiny (komunikace se zákazníky, dodavateli), alespoň 5 let praxe na obdobné pozici, MS Office, CATIA, CREO, výborná orientace v technické dokumentaci, aktivní přístup, analytické a komunikační schopnosti, velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, spolehlivost

- Kontakt osobně na pracovišti je možný každé pondělí v rozmezí 8:00-10:00 hod. (p. Ing. Kočí, Ph.D.). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. Nebo písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: ondrej.koci@fremach.com, příp. poštou na adresu firmy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail