Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Pracovník skladu - Týniště nad Orlicí - až 21500,-

(referenční číslo: 5-11-183011/JD)

Pro společnost z Týniště nad Orlicí hledáme do skladu s elektronikou šikovné zaměstnance, kteří se nebojí pracovat

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu (6-15 a 15-24:00) od pondělí do pátku na HPP

Hledáme tyto pozice:

Pracovnice expedice (18 000,-) - příjem a výdej zboží, expedice balíkových zásilek, obsluha manipulační techniky, kompletace zboží s návodem a záručním listem.

Skladník (20 500,-) - vykládka a nakládka vozidel, bezpečné uskladnění zboží na určenou pozici pomocí manipulační techniky.

Přejímací technik (21 500,-) - práce na jednu směnu, příjem a zaskladnění zboží, kontrola zboží proti dodacímu listu, tisk a polepování EAN kódů, inventury zboží, přebírání balíků a potvrzování soupisek zboží.

Pomocník skladu (17 500,-) - skládání zboží při příjmu zboží, třídění zboží při příjmu, úklid ramp a skladu.

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost
  • ochota pracovat na směny
  • čistý trestní rejstřík
  • časová flexibilita

Nabízíme:

Benefity:

  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • možnost školení
  • příležitost k osobnímu růstu i profesnímu postupu
  • motivační platové ohodnocení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 17 500 - 21 500 Kč / měsíc
Region: Královéhradecký kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Zaměstnání