Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta sídlícího v Nejdku u Karlových Varů hledáme pracovníky a pracovnice do výroby, pro práci s lisem a manipulační dělníky. Jedná se o práci s moderními technologiemi (není třeba se jich bát!), v příjemném pracovním prostředí, organizovanou ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu. Nabízíme Vám za ni např. zajímavé mzdové ohodnocení s řadou příplatků, bonusů a prémií i týden dovolené navíc! Nástup je možný ihned.

Dlouhodobá práce pro muže i ženy - výroba- mzda až 22000Kč

referenční číslo: 5281 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Pro našeho významného klienta sídlícího v Nejdku u Karlových Varů hledáme pracovníky a pracovnice do výroby, pro práci s lisem a manipulační dělníky. Jedná se o práci s moderními technologiemi (není třeba se jich bát), v příjemném pracovním prostředí, organizovanou ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu. Nabízíme Vám za ni např. zajímavé mzdové ohodnocení s řadou příplatků, bonusů a prémií i týden dovolené navíc Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- základní vzdělání nebo vyučení v technickém oboru
- čistý trestní rejstřík
- ochotu pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

- měsíční mzdu až 20.200 Kč/měsíc (základní mzda 16.000 Kč/měs. týmové odměny 2.000 Kč/měs. osobní ohodnocení až 2.200 Kč/měs.)
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- pravidelný výplatní termín
- 5 týdnů dovolené
- práci v moderním čistém pracovním prostředí
- dotovanou dopravu ze Sokolova, Nového Sedla a Chodova

Místo pracoviště: Nejdek

Region: Karlovarský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail