Typ nabídky

Minimální mzda

Lean Manager (-kmj-)

referenční číslo: 6EF23E0C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- zavádění nástrojů štíhlé výroby, školení a vedení zaměstnanců
- analýza pracovních postupů a norem spotřeby práce
- optimalizovace procesů
- spolupráce se všemi odděleními

Požadujeme

- znalost nástrojů štíhlé výroby, normování práce (MOST, SMED, 5S, ...)
- zkušenosti se zaváděním nástrojů štíhlé výroby (vč. praxe při škole)
- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, strojírenské obory
- analytické myšlení, samostatnost, aktivní přístup k hledání řešení
- znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (e-maily, telefonáty)
- ochotu cestovat (zaškolení v zahraničních pobočkách)
- uživatelská znalost MS Office (Excel - analýzy, grafy, PowerPoint - prezentace)

Nabízíme

- možnost podílet se na rozvoji společnosti
- možnost kariérního růstu
- samostatnou, náročnou a pestrou práci
- odborný růst, další vzdělávání
- jazykové kurzy
- zázemí stabilní společnosti
- pružnou pracovní dobu (37,5 hod týdně)
- měsíční odměny
- 13., 14. mzdu dle výsledků společnosti
- týden dovolené navíc
- závodní stravování/ stravenky
- smartphone, notebook

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy