Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Vedoucí obchodního oddělení

referenční číslo: 36556 | aktuálnost: 1. 12. 2016

HASPO SYSTEM s.r.o. Město Touškov okr. Plzeň

Nabízená pracovní pozice:

Požadavky:

Vzdělání VŠ, SŠ - technický směr (příp. i ekonomický směr)
Praxe 2-4 roky v obchodu

Pracovní znalosti

znalost NJ nebo AJ slovem i písmem - čtení obsahu dokladů
práce na PC (excel, word), zkušenost s informačními systémy
vedení administrativy a kolektivu obchodního oddělení
řidičský průkaz sk. B

Pracovní dovednosti

schopnost jednat se zákazníky – verbální a písemná komunikace
obchodní dovednosti, organizační a řídící schopnosti
tvořivost a kreativita, zkušenosti s logistikou (plánování dopravy)
flexibilita, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
týmová spolupráce
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
zkušenosti práce v CAD/CAM výhodou

Pracovní náplň:

vedení kolektivu obchodního oddělení
kontrola objednávek a cenových nabídek, upřesnění detailů
tvorba a kontrola plánu naplňování kapacity, termínů dodání
kontrola dodržování dodacích lhůt

Nabízíme:

Pracovní doba: od 7.00 h do 15.30 h

Místo pracoviště: provozovna Chotíkov 343, PSČ 330 17 - "příšovské rozcestí"
nutná vlastní doprava

Mzdové ohodnocení: nástupní měsíční hrubá mzda: 30.000,-- Kč
po zkušební době hrubá měsíční mzda až do výše 33.000,-- Kč
po zapracování možný mzdový postup

Nástup: možný ihned (pracovní poměr na dobu neurčitou)

Kontakt Mgr. Ivana Řežábková - ivana.rezabkova@haspo.cz t.č. 377 821 423-4

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Management, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Nataša Buriánová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: ci18@kariera.eu