Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Operátor robotického pracoviště (P3755)

referenční číslo: 6ED3B259 | aktuálnost: 24. 1. 2017

Obsluha automatického svařovacího robotického centra, nastavování parametrů podle výkresové dokumentace, finální práce - začišťování a uhlazování svárů

Požadujeme:

SOU, zkoušky svářeče dle ČSN EN ISO 9606-1 (dříve ČSN EN 287-1) metoda MIG/MAG, pro koutové svary a plechy do 5mm. Vítaná je vizuální kontrola dle ČSN EN 970 a zkušenost se svařováním pomocí robotechniky - ideální je tedy kandidát se zájmem o moderní technologie; ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

Velmi zajímavé finanční ohodnocení, prémie + příplatky za směny, dotované stravování, práce s moderními technologiemi, firemní benefity - penzijní připojištění, příspěvky na dojíždění, jazykové vzdělávání adl.

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Specializace: svářeč, svářeč

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail