Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LINAPLAST s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11030590711 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Požadavky: samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se nové věci, manuální zručnost, dobrý zrak. Praxe v průmyslové výrobě výhodou. PD: Po-Ne v době: 6:00-18:00 a 18:00-6:00hod. Směny jsou určené na celý rok dle platného kalendáře. K základní mzdě přísluší příplatky, kvalifikační prémie a docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč. Bohaté firemní benefity: 65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené, pololetní odměny, prémie, atd. Hlídané firemní parkoviště. Zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. Pracoviště: Sportovní 313, Kralice na Hané.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 95 - 100 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

LINAPLAST s.r.o., Ing. Lenka Paníčková, kariera@linaplast.cz

Odpovědět na inzerát