Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Inženýři elektronici kontroly a řízení kvality

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11520350792 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-Realizace požadavků dle Automotive SPICE (automotive norma pro testování a vývoj software)
-Spolupráce při nastavování a zavádění vývojových procesů elektroniky
-Spolupráce při zavádění a školení procesů vývoje elektroniky
-Práce na přípravě interních a externích assessmentů
-Komunikace s ostatními odděleními v oblasti procesů elektroniky / systémů

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
-Zkušenost s řízením kvality/vývojem výrobku v oblasti elektroniky
-Orientace v elektronických procesech – HW a SW, nutná znalost SW
-Schopnost pracovat v kolektivu
-Komunikativní znalost angličtiny podmínkou
-Dobrá znalost práce PC (Win, Office, atp.)
-Orientace na zákazníka a ochota cestovat
-Zájem o další vzdělávání a odborný růst
-Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme:
-zázemí silné mezinárodní společnosti
-flexibilní pracovní dobu
-nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další )
-motivující finanční ohodnocení
-možnost odborného růstu
-mzda dle zkušeností uchazeče

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha