Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9713990796 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Pro naši pobočku v Ostravě hledáme zaměstnance na HPP.

Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: ostrava@be-p.cz

Nabízíme:
- Práci na HPP na dobu neurčitou
- Nástupní mzda 15 000 Kč + odměny (po zapracování 20 000 Kč +)
- Pravidelný školící program
- Možnost využití firemního automobilu

Požadujeme:
- Chuť učit se novým věcem
- Komunikativní osobnost
- Schopnost organizace času
- Znalost práce na PC a s tabletem výhodou
- Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou ne podmínkou

Náplň práce:
- úzká spolupráce s regionálním manažerem,
- vyřizování požadavků firemních zákazníků
- příprava obchodních nabídek
- aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
- pravidelný reporting, související administrativa

Nástup ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o., Lucie Tichavská, ostrava@be-p.cz