Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Inovátor - Programátor javascript

(referenční číslo: 16-10-207184/JD)

Některé příležitosti se nabízí opakovaně, některé jen jednou za život…tato profesní příležitost spadá do zmíněné druhé kategorie, proto rozhodně nastražte uši v Brně je vybudováno unikátní hi-tech inovační centrum, které poskytuje jedinečné a velice přátelské prostředí pro spolupráci inovativním IT odborníkům a skutečným IT talentům.

Máte širší záběr co se týče znalosti IT technologií? Jste správný nadšenec, který rád přichází s nápady a vlastními řešeními, které následně rád zhmotňuje do konkrétních SW produktů? Rád byste pracoval na SW platformě budoucnosti a konceptech nových řešení, které brzy bez nadsázky změní svět? Nebojíte se technologických výzev a rád se účastníte různorodých start-upových aktivit?
Právě takovéto nové kolegy brněnské inovační centrum očekává Jestli Vás úvodní představení zaujalo, čtete dál

Brněnské inovační centrum sevěnuje vývojovým projektem prototypů nových hi-tech řešení, které budou posouvat hranice dnešních pracovních i mimopracovních aktivit dál a dál. Zajímalo by Vás např. vyvíjet unikátní holografické předměty, 3D dotykové obrazovky, pracovat s mobilními technologiemi typu Unity Framework apod.? Náplní Vaší práce budou skutečně různorodé IT projekty. To vše a zdaleka více by na Vás čekalo...jako výzva, jako Váš vlastní projekt, kde můžete realizovat své nápady, jako příslib perspektivní dlouhodobé profesní spolupráce.

Požadujeme:

A jaké kolegy do brněnského inovačního centra hledáme? Zajímají nás lidi:

 • kteří se nebojí opustit svou zónu komfortu a vydat se kousek za ní vstříc novým neprobádaným oblastem
 • kteří jsou schopni přicházet s nápady, návrhy na zlepšení a inovace
 • kteří jsou správní nadšenci, kteří vědí rozpracovat a zhmotnit své nápady, vědí zabrat, když je třeba a také nést odpovědnost za svou prací
 • komplexní programátoři se znalostmi ze širšího spektra IT technologií (SW, HW, multiplatformní, sítě…) – preferovaně JavaScript (NodeJS, Angular)
 • borci, kteří už nepřemýšlí, jak se píše který příkaz, ale kutí jak nakódovat zapeklité, specifické věci pro funkční celek
 • se zkušenostmi ze start-upů, ze zajímavých výzkumných projektů (výhodou)
 • kteří se nebojí angličtiny, i když jí neumí perfektně (nutná hlavně komunikace písemně, občas telefonicky s kolegy IT odborníky ze zahraničí)
 • kteří jsou pohodoví a rádi pracují v přátelské kolektivu

Nabízíme:

Benefity:
A co se Vám v představené profesní příležitosti naskýtá?

 • v prvém řadě možnost být součástí týmu IT odborníků-inovátorů pro projekt jedinečného brněnského inovačního centra
 • zázemí úspěšné globální firmy, jejíž brand ve světě cosi znamená
 • uvolněné přátelské a neformální prostředí podnětné pro nápady, sdílení know-how, inovace
 • samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, taktéž možnost pracovat z domu
 • kanceláře v širším centru Brna
 • profesionální zázemí a vybavení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Jihomoravský kraj
Obor: IT - vývoj aplikací a systémů
Typ nabídky: Zaměstnání