Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce - fmcg

referenční číslo: 12271 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Hledáte práci v Jižních Čechách jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - FMCG? Máte zkušenosti na obdobné pozici a staráte se rádi o zákazníky? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost hledá nového flexibilního kolegu na pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - FMCG

Náplň práce

  • Péče o stávající klienty - maloobchodní prodejny
  • Tvorba, návrhy a kontrola objednávek
  • Prohlubování obchodních vztahů
  • Pravidelný reporting nadřízenému
  • Sledování aktivit konkurence
  • Cestování v lokalitách Jižní Čechy a Vysočina

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost v sektoru rychloobrátkového zboží
  • Aktivní, svědomitou, analytickou osobnost
  • Obchodní duch a schopnost vyjednávání obchodních podmínek
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • Možnost práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Měsíční bonus ve výši 50% základní mzdy (na základě vyhodnocení výkonových ukazatelů)
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Práce formou Home office
  • Místo pracoviště: Jižní Čechy a Vysočina

Mzda: 21 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha