Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

Sanitáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9308710731 | aktuálnost: 14. 7. 2016

SANITÁŘ/KA
POŽADUJEME: SANITÁŘSKÝ KURZ v oboru všeobecný sanitář
NÁPLŇ PRÁCE: pod odborným dohledem zdravotnického pracovníka provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro provoz oddělení, podílí se na polohování pacientů a manipulaci s nimi, včetně základní prevence dekubitů a úpravy lůžka. Pomáhá při rozdělování stravy pacientům, při krmení u ležících pacientů, pečuje o hygienu prostředí. Provádí přípravu a včasné doplnění zdravotnického materiálu a zdravotnických pomůcek, manipiluje s čistým a použitým prádlem atd...
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hodin na číslech 571 758 152 - paní Žlebková, 571 758 150 - Ing. Limberská
ov. 13.7.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 11 050 - 13 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha