Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/tka marketingu

referenční číslo: 6E0D2AE0 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Společnost ATLAS consulting s centrálou v Ostravě rozšiřuje svůj marketingový tým. Máte vztah k marketingu, webovým stránkám, grafice… Hledáme kolegu či kolegyni s obchodním duchem na pozici:

Náplň práce

• odpovědnost za marketingové projekty
• odpovědnost za propagaci společnosti
• spolupráce na celkovém marketingovém plánu
• spolupráce a koordinace práce s různými odděleními i externími dodavateli
• firemní e mailing - příprava, dodržování firemní grafiky, tisk, distribuce
• správa webů a firemního intranetu – správa, editace, vkládání příspěvků, optimalizace webu dle nejnovějších trendů

Požadujeme

• VŠ/SŠ vzdělání
• praxi na obdobné pozici – minimálně 2 roky
• schopnost psaní a stylizace vlastních článků
• dobrá znalost Microsoft Office a některého grafického programu výhodou
• samostatnost, organizační schopnosti
• aktivní přístup, komunikativnost, ochota se učit novým věcem

Nabízíme

• zajímavou práci v profesionálním kolektivu
• možnost seberealizace
• zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
• navázání dlouhodobé spolupráce na HPP, profesní a karierní růst
• benefitní systém ušitý na míru zaměstnancům, dovolená navíc, SICK DAYS, FREE DAYS
• pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Výstavní 292/13, Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita