Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodník - krmiva

referenční číslo: 10560 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Pohybujete se v oblasti výživy hospodářských zvířat, baví Vás komunikovat s lidmi a nevadí Vám cestování? Chcete pracovat v moderní české společnosti? Zaujala Vás pozice OBCHODNÍK - KRMIVA?

Pak hledáme právě Vás

Česká společnost, výrobce krmiv pro hospodářská zvířata hledá nového kolegu:

OBCHODNÍK - KRMIVA (20-35.000,-Kč)

Náplň práce

  • péče o zákazníky ve svěřeném regionu
  • navazování vztahů s novými zákazníky
  • poskytování poradenství v oblasti výživy hospodářských zvířat
  • tvorba a uzavírání obchodních smluv
  • organizace dopravy k zákazníkům

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání zaměřené na výživu zvířat
  • mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • znalost výživy zvířat (především skotu)
  • zkušenosti s prodejem nebo v zemědělství vítány
  • ŘP sk. B – ochotu cestovat
  • samostatnost, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • automobil i k soukromému využití
  • zázemí stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: přidělený region dle místa bydliště

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha