Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / referentka expedice

referenční číslo: 6E035FB4 | aktuálnost: 07.01.2017

HAUSER spol. s r.o.

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce

Odpovědnost za kompletní a včasnou expedici dodávek
Vedení evidence hotových výrobků
Denní komunikace s kolegy v zahraničí
Objednávání dopravy
Vystavování dodacích listů a faktur
Vytváření nákladových listů pro manipulanty

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání
Komunikativní znalost NJ nebo AJ (slovem i písmem)
Dobrá znalost práce s MS Office (především Excel)
Praxe z obdobné pozice výhodou
Komunikativnost, pečlivost
Schopnost samostatné práce, zodpovědnost
Časová flexibilita

Nabízíme

Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Smlouvu na dobu neurčitou
Flexibilní pracovní dobu
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření