Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FOREZ s.r.o.

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11324290706 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Náplň práce
Pravidelná kontrola a údržba poškozených zařízení.
Včasné diagnostikování a obnova poškozených prvků.
Kontrola dodržování optimálních předepsaných provozních podmínek.
Zajišťovat preventivní a periodické prohlídky.
Zajišťuje opravy strojů při elektrických poruchách.
POŽADUJEME:
Požadujeme střední odborné vzdělání v oboru mechanik elektronik, osvědčení odborné způsobilosti v elektronice dle vyhlášky č.50/78, praxe v oboru minimálně 1rok,manuální zručnost

DALŠÍ INFORMACE:
Plat se bude odvíjet od prokázané praxe.
Odpovídající mzdové ohodnocení, prémie dle plnění cílů. Zaměstnanecké benefity. Stabilní pracovní místo. Práci v týmu pro přední automobilky. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Odpovídající mzdové ohodnocení, ve směnném provozu k základní mzdě příplatky za směnnost, odměna za plnou docházku, prémie za nejlepšího pracovníka směny.
Prémie dle plnění cílů.
Zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, stabilní pracovní místo.
Práci v týmu pro přední automobilky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FOREZ s.r.o., Marcela Píšová, personalni@forez.cz, +420 465 352 211,775 752 763