Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Jednorázová brigáda - brandýs NAD labem, 120 Kč/hod

(referenční číslo: 13-21-213203/JD)

Pro našeho klienta hledáme 2 brigádníky na vykládku zboží.

Náplň práce:

  • Vykládka kamionu
  • Manipulace s nábytkem v rozloženém stavu
  • Doprava nábytku do prodejny

Plat: 120 Kč/hod.
Termíny brigády: 7.9.2016 v 10:00 (doba trvání cca 5-6 hodin)
Lokalita: Brandýs nad Labem

Požadujeme:

  • Zkušenost z obdobné brigády velkou výhodou
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Odpovědnost
  • Flexibilita

Nabízíme:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 120 Kč / měsíc
Region: Středočeský kraj
Obor: Doprava, logistika
Typ nabídky: Částečný úvazek