Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Výpomoc v obchodě s oblečením - Zličín

referenční číslo: 6DBC17F7 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádnice se zájmem o módu na výpomoc na prodejně s módou v OC Metropole Zličín.

Společnost: zabývající se prodejem módního oblečení a doplňků
Den nástupu: 16. 9. 2016
Termín brigády: 16.-31.10.2016-lze i jednotlivé dny dle dohody
Pracovní doba: 9-21 hod
Lokalita: Praha 5 - Zličín
Doprava: metro Zličín
Odměna: 80,-Kč/h
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:
- pomocné práce na prodejně s oblečením
- skládání zboží na stolech
- výpomoc u kabinek

Požadujeme:
- čistý výpis z TR nebo potvrzení o studiu
- upravený vzhled, pečlivost

Nabízíme:
- komplexní služby v oblasti agenturního zaměstnávání
- personální poradenství a individuální přístup
- možnost vyzvednutí zálohy ve výši 50% z odpracovaného každý pracovní den

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha