Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného belgického klienta s více než stoletou tradicí, který se zaměřuje na vstřikování plastů, lakování a montáž pro automobilový a lékařský průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici manipulačního pracovníka.

Přípravář materiálu a manipulant ve výrobě – Letovice, až 17.500 Kč/měsíc

referenční číslo: 5541 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Náplň práce:
- Příprava a zajištění přísunu materiálu na pracoviště
- Příprava pracoviště a přídavného zařízení
- Naskladnění výrobků dle stanovených pravidel
- Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

- Věk nad 18 let
- Ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách (2x denní, 2x noční, 4 dny volna)
- Oprávnění na VZV výhodou
- Manuální zručnost a spolehlivost

Pokud nesplňujete výše uvedené požadavky, můžete se ucházet o pozici operátora výroby v lakovně. Jeho náplní práce je příprava plastových dílů před lakováním, vizuální kontrola a balení výrobků. Operátor lakovny vykonává svou práci ve třísměnném provozu.

Nabízíme:

- Mzdové ohodnocení až 17.500 Kč/měsíc
- Čtvrtletní prémie za docházku
- Příplatky a dovolená dle zákoníku práce
- Dlouhodobou spolupráci na HPP
- Možnost přechodu do kmenového stavu společnosti
- Získání zkušeností a praxe ve výrobním závodě zaměřeném na automotive
- Možnost stravování za 27-32 Kč/jídlo
- Občerstvení na pracovišti

Místo pracoviště: Letovice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha