Typ nabídky

Minimální mzda

IOS Developer - iptv

referenční číslo: 6D959B3F | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Klientem je úspěšná a rostoucí firma, která nabízí unikátní technologii pro přehrávání televize a videa na TV, PC a mobilních zařízeních prostřednictvím IP sítí. Pracují s předními mobilními operátory a poskytovateli televizního vysílání, jako jsou T-Mobile, Swisscom Broadcast, O2, Orange, a další.

Náplň práce

Vývoj aplikací pro iOS, které uživatelům umožní používat všechny vymoženosti naší platformy: interaktivní TV vysílání, archiv pořadů, virtuální videopůjčovna, ovládání domácí TV
Spolupráce na tvorbě a optimalizaci architektury našich aplikací
Práci v menším “multifunkčním” ;-) týmu (design, development, testing)
Podílení se na designu UX pro mobilní zařízení
Využívání agilní metodologie řízení projektů
Skills & Requirements

Požadujeme

Zkušenost s vývojem pro iOS
Plynulou češtinu
Alespoň mírně pokročilou angličtinu (porozumění a psaní technické dokumentace)

Výhodou bude zkušenost s:
Ukázka vašich projektů ke shlédnutí na App Store
Znalost práce s App store / Test Flight
Zkušenost / cit pro UX design
Předchozí zkušenost s jinými mobilními platformami nebo programovacími jazyky
Zájem o nové technologie, například jazyk Swift

Nabízíme

Masáže, proplácení roční jízdenky na pražskou MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce, ...
Parta pohodových lidí, co nevynechají žádnou možnost si ze sebe navzájem vystřelit
Hurá akce typu sauna, fotbálek, frisbee, hospoda, chata
Bezproblémové parkování

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor, softwarový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita