Typ nabídky

Minimální mzda

Technický nákupčí chemie (-ahj-)

referenční číslo: 6D72910B | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

Odpovědnost za nákup chemických látek:
- zajištění plynulých a vysoce kvalitních dodávek chemických látek pro výrobu
- jednání a rozvoj vztahů s dodavateli (spojovací chemie, čistící chemie, akcelerátory aj.)
- úzká spolupráce s výrobou, důraz na plnění výrobních požadavků
- průběžné předávání informací ohledně chybějícího materiálu a dodavatelských kapacit
- administrativa spojená s nákupem, pravidelný reporting managementu společnosti
- aktivní účast na zlepšovacích procesech v oblasti kvality, nákladů a dodávek

Požadujeme

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- prokazatelné zkušenosti z oblasti nákupu (min.2 roky)
- orientace v problematice průmyslové chemie vítána
- velmi dobrou znalost Aj nebo NJ slovem i písmem
- dobré vyjednávací a organizační schopnosti
- pokročilá znalost MS Office
- samostatnost, proaktivní jednání s orientací na výsledky

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita