Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CBS stavby s.r.o.

Hlavní stavbyvedoucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10207420775 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Min. SŠ stavební-v oboru pozemní stavby.Praxe min 5 let.Časová flexibilita. Znalost MS Office.Přehled a znalost stavebních rozpočtů,zkušenost s řízením stavby a vedení prac. kolektivu, vč evidence nákladů. Komunikativní, reprezentativní vystupování a projev.Cílevědomost,samostatnost,rozhodnost a odpovědnost,autorita. ŘP. sk. B, aktivní řidič.Vedení staveb od zahájení do konce. Koordinace ve všech směrech.Spolupráce s dodavateli, zákazníky.Vedení pracovníků.Obchodní zabezpečení zakázek. Odpovědnost za dodržování termínů a rozpočtů staveb. Vedení kontrolních dnů,stavební dokumentace vč. stavebního deníku. sestavování podkladů pro fakturaci. Zaměstnanecké vzdělávání,automobil+mobilní telefon. Životopis společně s motivačním dopisem na email.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail