Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem běžeckého vybavení, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: Prodavač/ka (shop assistant) - běžecká speciálka - Praha 2.

Prodavač/ka (shop assistant) - běžecká speciálka - Praha 2

referenční číslo: 6D38903C | aktuálnost: 12. 8. 2016

Pracovní náplň:

• zákaznický servis
• péče o vzhled prodejny
• poradenství
• přímý prodej
• práce s atraktivními značkovými produkty

Požadavky:

• praxe na obdobné pozici min. 1 rok (sportovní speciálka velkou výhodou)
• příjemné vystupování a komunikativnost
• časová flexibilita a spolehlivost
• ochota učit se novým věcem
• běžecká historie a nadšení podmínkou
• veselost a pozitivní přístup k životu
• samostatnost, komunikativnost
• orientace na výsledek a detail

Nabízíme:

• práci v příjemném prostředí na HPP
• nástupní plat 20 000 Kč hrubého
• otevírací doba po-pá 10-19; so,ne 10-14 (víkendy se nepracuje pravidelně)
• možnost profesního růstu, vzdělávání pracovníků
• prostředí mladé, dynamické a přátelské společnosti
• nástup ihned
• místo výkonu práce: PRAHA 2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha