Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr projektové kvality

referenční číslo: 12578 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Hovoříte bez problémů anglicky a chcete cizí jazyk využívat i v zaměstnání? Rád byste byl součástí perspektivní společnosti a rozvíjel se na pozici INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY na Vysočině? Jste zodpovědný, zkušený v oblasti kvality a máte rád nové výzvy? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis

Mezinárodní úspěšná výrobní společnost hledá nového kandidáta na pozici

INŽENÝR PROJEKTOVÉ KVALITY (40-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • Kompletní správa projektové kvality
  • Prevence vad a následná kontrola projektu
  • Využívání nástrojů kvality
  • Plnění zákaznických potřeb a norem
  • Občasné cestování, reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Min. 2 roky praxe na pozici inženýra kvality
  • Praxi v automobilovém průmyslu (výhodou)
  • Zkušenost s kvalitou projektů vítána

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Pestrou motivační škálu benefitů
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost růstu a rozvoje
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha