Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik výrobní a zákaznické kvality

referenční číslo: 13182 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Jste technický typ a máte alespoň teoretické znalosti z oblasti kvality?
Nepovažujete se za pasivního člověka, kterému musí být úkoly přiděleny, ale oceníte svobodu samostatné pozice, kde budete sám zodpovídat za výrobní a výstupní kvalitu?

Pak jste náš člověk Napište nám a přiložte životopis. Ty, kteří přímo na pozici inženýra kvality dosud nepracovali, rádi zaškolíme.

TECHNIK VÝROBNÍ a ZÁKAZNICKÉ KVALITY (až 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Sběr dat z výroby a jejich statistická analýza
  • Zodpovědnost za kompletní výrobní kvalitu a její kontinuální zlepšování
  • Komunikace se zákazníkem a řešení případných reklamací
  • Využívání nástrojů kvality a jejich efektivní zprocesování do výroby (FMEA, SPC)
  • zpracování materiálů pro oblast kvality (MS Word, Excel) a reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického typu
  • Alespoň teoretické základy metodologie ve kvalitě, praxe v kvalitě bude preferenční
  • Anglický jazyk – středně pokročilý (převážně písemná komunikace, ale lepší ústní komunikace je výhodou)
  • Nehledáme pasivní uchazeče, kteří budou dělat pouze to, co se jim řekne, ale proaktivní lidi schopné samotně řešit problémy

Nabízíme:

  • K fixní mzdě rovněž výkonové bonusy
  • Pracovní telefon i notebook pro soukromé účely
  • Další dny volna nad rámec zákonných 4 týdnů
  • Možnost stravování na firmě a stravenky
  • Přátelskou atmosféru ve výrobě menšího typu (avšak v rámci globální společnosti)
  • Preferujeme kandidáty z lokalit Olomoucko, Prostějovsko, Vyškovsko, Přerovsko, ale nebráníme se i těm, kteří se budou chtít relokovat

Mzda: 25 000 - 30 001 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha