Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.5000 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Skladový manipulant - zajímavá mzda, stravenky od 1.dne

referenční číslo: 7197 | aktuálnost: 9. 12. 2016

Pro našeho významného klienta, ryze českou společnost působící na trhu spotřební elektroniky, přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici skladového manipulanta v Týništi nad Orlicí. Pokud Vám nechybí manuální zručnost a jste spolehliví je tato práce je určená právě Vám. Náplní práce je ruční manipulace, balení a vychystávání zboží, práce se čtečkou, případně manipulace s paletovým vozíkem. Provoz je organizován ve dvou směnách, a to od pondělí do pátku. Práce je fyzicky náročnější, tudíž vhodnější spíše pro muže. Nabízíme zajímavou mzdu, práci pro stabilní českou společnost, s možností dalšího růstu. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost
- dobrý zrak pro práci se čtečkou
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Nabízíme:

- nástupní mzdu 20.250 Kč/měsíc
- po zaučení až 24.250 Kč/měsíc
- stravenky v hodnotě 80 Kč od prvního dne nástupu
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí stabilní české společnosti
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Týniště nad Orlicí

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail